Do 22 marca można składać oferty w postępowaniu na pojazdy klasy armatka wodna. Ich użytkownikiem będą oddziały i pododdziały policyjnej prewencji.

Planowane jest pozyskanie co najmniej ośmiu maszyn tego typu plus ewentualnie dwóch w opcji. Całość ma zostać dostarczona – niezależnie od tego czy osiem czy 10 sztuk – maksymalnie do 17 grudnia 2020 r. W zamówieniu nie podaje się jakie środki zostały przeznaczone na zakup, ale biorąc pod uwagę, że od oferentów wymagane jest wadium w wysokości 700 tys. PLN, cena całego zakupu może przekroczyć nawet 20 mln PLN.

Może Cię zainteresować:

Transportery Tur VI dla Policji. Znamy planowaną dyslokację

Transportery Tur VI dla Policji. Znamy planowaną dyslokację

Do 22 marca można składać oferty w postępowaniu na pojazdy klasy armatka wodna. Ich użytkownikiem będą oddziały i pododdziały policyjnej prewencji. Czytaj dalej

Cena jest tradycyjnie najważniejszym kryterium w przetargu i stanowi 60 punktów na 100 całej oceny. Kolejnych 15 punktów można otrzymać za gwarancję na całą zabudowę i wyposażenie pojazdu po zabudowie na co najmniej pięć lat, 15 za zaoferowanie wymiany wszystkich szyb kuloodpornych w kabinie załogowej po pięciu latach eksploatacji pojazdu, pięć za bezpłatne przeglądy okresowe w ramach gwarancji na pojazd bazowy, na którym dokonano zabudowy, cztery za usytuowanie wylotów rur wydechowych silnika głównego i silnika napędzającego pompę wody nad nadwoziem pojazdu i jeden za hamulce postojowe dla każdej osi w pojeździe bazowym.

Jak wspomniano składania ofert można dokonywać do 22 marca do godziny 10.00 rano, a następnie nastąpi ich publiczne otwarcie. Wybór powinien zostać dokonany szybko, bo na koniec kwietnia przewidywany jest początek obowiązywania umowy.

ms, fot. KWP Białystok